• Evren,selamlar birader...Öncelikle,"big problem" diye yazdığın başlık ne zamandan beri gündemde incelemedim,hatta senin tarafından yazıldığını da bilmiyordum...herhangi bir cevap yazamadım o yüzden...Yine benim anlamadığım teferruatlar vardır diye bakmadım bile.İş hususunun bu kadar derin sorunlar yarattığını okuduğumda daha iyi anladım...
    Maddi olarak sana yardım edip en azından canavarını kaldırabilir hale getirmene yardım etmek isterdim ama mümkün değil maalesef.Sana akıl da vermek istemiyorum,ne de olsa benden daha çok hayat tecrüben var;sakın yanlış anlama da;bence canavarını satma...Şu an için,belki de bi müddet daha,onunla gezemeyeceksin ama iş konusunda somut adımlar atılıncaya kadar onu muhafaza edebilirsen daha iyi olur.Yapacağın tek şey,vergi,trafik sigortası,kaskoyu(hatta güvenilir bir yerde muhafaza edebilirsen kaskoya da gerek yok) en azından o tarihe kadar ödemek bence...Bir de bi branda bulursan iyi olur.Senin,anladığım kadarıyla İngilizcen bayağı iyi düzeyde; şu durumda çok yakında iş konusunda olumlu sonuçlar alabileceğin atılımlarda bulunabilirsin.İngilizce,senin can simidin olacaktır bu nankör sivil sektörde.SABRET bence.Ne de olsa arabanla az da uğraşmadın ve bu sorunlarını da çok yakında inşallah hallettiğinde sorunsuz bir 8'in olacak.Şahsen,sanırım ben de arabayı alacağım zaman senden pek bir farkım olmayacak,hatta sorun dahil çıkmasa bile taksit ödemekten arabayı mahalle dışına çıkaramayacağım çok zamanlar olacak,eminim.Ama ben ona da razıyım.Sonuçta borç da biter,dert de.Şahsen,sen,seni Ferrari'nin yanında yüzünü kara çıkarmamış canavarını satmayı düşünme bile.Evde işten kaynaklanan sorunlar da yaşıyor olabilirsin,ve bu canavar, bunun tuzu biberi de oluyor olabilir;bilemiyorum.Ama dediğim gibi İngilizce'nin kıymetini bil ve sabret.Senin gibi biri de iş bulamazsa artık...Ama malum iş konusu da sabır isteyen bir olay.O yüzden,belki yeterince de sabrettin ama,sen gene de sabret mümkünse.Beni de satma... :D Tek başıma 850 ile Z.burnu'nda kaybolurum,çok benzin yakarım...
    Bu arada senin cep. tel.'de bi sorun var galiba,aradım birkaç kez ama "servis dışı" uyarsını aldım...

Jetzt mitmachen!

Sie haben noch kein Benutzerkonto auf unserer Seite? Registrieren Sie sich kostenlos und nehmen Sie an unserer Community teil!